polski
związek
sportu
niesłyszących
zapraszamy do kontaktu oraz odwiedzenia naszego profilu nafacebooku

PZSN otrzymał podziękowania od Burmistrza Sulejowa

PZSN otrzymał podziękowania od Burmistrza Sulejowa
W dniu 31.01.2020 we Włodzimierzowie – podsumowano najważniejsze wydarzenia kulturalno-turystyczno-sportowe z życia gminy Sulejów na przełomie lat 2018-2019POWRÓT DO Aktualności

W dniu 31.01.2020 we Włodzimierzowie – jednym z ośrodków, który będzie gościł najlepszych siatkarzy i siatkarki podczas Mistrzostw Świata Niesłyszących w piłce siatkowej plażowej podsumowano najważniejsze wydarzenia kulturalno-turystyczno-sportowe z życia gminy Sulejów na przełomie lat 2018-2019. Burmistrz Pan Wojciech Ostrowski szczególnie podkreślał sukcesy sportowe gminy i miasta, a do tych z całą pewnością należy wywalczenie prawa do organizacji Mistrzostw Świata Niesłyszących w piłce siatkowej plażowej kobiet i mężczyzn, które w dniach 09-15 sierpnia 2020 odbędą się właśnie w Sulejowie. O sporcie mówił też przewodniczący Rady Miejskiej w Sulejowie. Bartosz Borkowski wspomniał o współpracy z Polskim Związkiem Sportu Niesłyszących. Chcemy propagować nie tylko sport osób pełnosprawnych ale również niepełnosprawnych. Przykładem mogą być zorganizowane na wysokim poziomie przez Urzędu Miasta Sulejów Mistrzostwa Polski Niesłyszących w piłce siatkowej plażowej kobiet i mężczyzn w 2019 roku oraz umożliwienie niepełnosprawnym ruchowo siatkarzom plażowym przygotowanie się do Pucharu Świata w Kazachstanie w 2018 roku (Reprezentacja Polski wywalczyła wtedy w Aktau złote medale Pucharu Świata – jednym ze złotych medalistów był dotychczasowy trener ŁKSG Łódź). Przedstawicielami Polskiego Związku Sportu Niesłyszących podczas piątkowego wieczornego spotkania byli Wiceprezes Związku Pan Tomasz Włodarczyk  oraz trener Łódzkiego Klubu Sportowego Głuchych Łukasz Zieliński. Pierwszy z nich otrzymał podziękowanie dla Polskiego Związku Sportu Niesłyszących za dotychczasową współpracę i umożliwienie organizacji Mistrzostw Polski i Świata Niesłyszących w piłce siatkowej plażowej Urzędu Miasta Sulejów. Natomiast drugi został wyróżniony za promocję i propagowanie piłki siatkowej plażowej w Urzędzie Miasta Sulejów. Jesteśmy bardzo wdzięczni Władzom Miasta Sulejowa za propagowanie sportu osób niesłyszących. Mamy nadzieję, że Mistrzostwa Świata Niesłyszących w piłce siatkowej plażowej kobiet i mężczyzn, które odbędą się w sierpniu 2020 roku przejdą do historii jako innowacyjne i niezwykłe. Serdecznie zapraszamy Wszystkich do kibicowania nie tylko naszym reprezentantom ale także pozostałym uczestnikom zawodów. Stwórzmy razem niezapomnianą atmosferę w centrum bogato turystyczno-krajoznawczo Polski.

Więcej: http://www.sulejow.pl/podsumowanie-ostatnich-dwoch-lat-za-nami-fotorelacja/

Źródło: http://www.sulejow.pl/

 

Serwis korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.