polski
związek
sportu
niesłyszących
zapraszamy do kontaktu oraz odwiedzenia naszego profilu nafacebooku

Poszukaj w szufladzie

Poszukaj w szufladzie
Polski Związek Sportu Niesłyszących szuka pamiątek związanych ze swoją historią. To przygotowania do 100. rocznicy sportu głuchoniemych/głuchych/niesłyszącychPOWRÓT DO Aktualności

Szanowni Zawodnicy, Działacze, Trenerzy i Sympatycy

Polski Związek Sportu Niesłyszących szuka pamiątek związanych ze swoją historią. To przygotowania do 100. rocznicy sportu głuchoniemych/głuchych/niesłyszących.

Jeśli w swoim domowym archiwum macie jakiekolwiek pamiątki, które wiążą się z historią Sportu Głuchoniemych/Głuchych/Niesłyszących lub Waszą osobistą historią, która tutaj miała swoje miejsce, będziemy wdzięczni za ich udostępnienie. To przygotowania do 100-lecia sportu niesłyszących.

Poszukujemy zdjęć, filmów, afiszy, programów imprez sportowych krajowych i międzynarodowych czy innych osobistych pamiątek, w jakikolwiek sposób związanych z historią sportu głuchoniemych/głuchych/niesłyszących.

Jeśli zechcecie podarować nam takie przedmioty, będziemy bardzo zobowiązani. Wiemy jednak dobrze, jaką wartość mają prywatne pamiątki – dlatego chętnie je zeskanujemy, sfotografujemy, opiszemy i zwrócimy Państwu.

Wystarczy nam przesłać zdjęcie zrobione komórką, na którym widać będzie interesujące nas dokumenty.

Wspomnienia (spisane lub nagrane), zdjęcia pamiątek wraz z informacjami na temat możliwości zwrotnego kontaktu z właścicielami można nadsyłać na adres: archiwum@pzsn.pl i można też dzwonić pod numer: 697-819-888 i 661-717-794 (WhatsApp tylko filmik).

Organizatorzy jubileuszu 100-lecia sportu głuchoniemych/głuchych/niesłyszących czekają też na prywatne opowieści – wspomnienia z filmów i historie o sporcie głuchoniemych/głuchych/niesłyszących 1860-2019 albo zasłyszanej rodzinnej opowieści z życia rodziców czy dziadków. Liczą na relacje ludzi, którzy pracowali w tym miejscu albo w jakikolwiek sposób je współtworzyli.

Prosimy, pomóżcie nam! Przejrzyjcie swoje albumy ze zdjęciami i pamiątkami !

Serwis korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.