polski
związek
sportu
niesłyszących
zapraszamy do kontaktu oraz odwiedzenia naszego profilu nafacebooku

Pasywna hala sportowa i basen oficjalnie otwarte w Sulejowie

Pasywna hala sportowa i basen oficjalnie otwarte w Sulejowie
Otwarcie pierwszego w Polsce basenu pasywnego i pasywnej hali sportowej, które wybudowano dla mieszkańców gminy SulejówPOWRÓT DO Aktualności

Otwarcie pierwszego w Polsce basenu pasywnego i pasywnej hali sportowej, które wybudowano dla mieszkańców gminy Sulejów, to ważne wydarzenie w historii naszej gminy. W basenie można pływać od niedawna, natomiast od piątku, 10 grudnia 2021 r. można też korzystać z nowoczesnej hali. Symboliczne wstęgi oficjalnie przecięli m.in. uczniowie i nauczyciele, którzy będą mogli korzystać z jednej z najnowocześniejszych baz sportowych w kraju, przedstawiciele naszej gminy, Sejmu RP oraz Urzędu Marszałkowskiego.

Przedstawicielami byli Zarządu Polskiego Związku Sportu Niesłyszących: Tomasz Włodarczyk i Jarosław Janiec oraz Łukasz Zieliński trener reprezentacji Polski Kobiet niesłyszących w siatkówce plażowej uczestniczyć w uroczystości, której gospodarzem były władze miasta Sulejów na czele z Panem Burmistrzem Wojciechem Ostrowskim oraz Przewodniczącym Rady Miejskiej Panem Bartosz Borkowski.

Mamy nadzieję, że Reprezentacja Polski Niesłyszących w piłce siatkowej skorzysta z tego obiektu przed zbliżającymi się Igrzyskami Głuchych, które odbędą się w przyszłym roku w Brazylii. Wybudowana hala sportowa wraz z basenem to jeden z najnowocześniejszych i innowacyjnych obiektów, spełniających najwyższe standardy.

Więcej:
https://www.sulejow.pl/asp/oficjalnie-otworzylismy-jedne-z-najbardziej-innowacyjnych-obiektow-sportowych-w-polsce,9,artykul,1,534?fbclid=IwAR3yjeh5Qw3KMQNHJydwA-6FwFbPjj5fRJfwzN_kHdoIPxbvbBr4AykgrZI 

 

Serwis korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.