polski
związek
sportu
niesłyszących
zapraszamy do kontaktu oraz odwiedzenia naszego profilu nafacebooku

Obóz sportowy w Darłówku – PKSN „TON” Poznań

Obóz sportowy w Darłówku – PKSN „TON” Poznań
Obóz sportowy dla osób głuchych z TON-u odbył się w Darłówku w dniach 17-27.08.2021POWRÓT DO Aktualności

Obóz sportowy dla osoby głuchych z TON-u odbył się w Darłówku w dniach 17-27.08.2021r. Udział w obozie wzięło 40 osób, w tym 20 chłopców i 20 dziewczyn. W dniach 18-26.08.2021r. Rano spacerowaliśmy nordic walking następnie  skorzystała z plaży i kąpieli nad morzem. Po kolacji  grupa dorosłych trenowała siatkówka z trenerem. W środę – 21.08.2021r.  na pierwszą wycieczek do Darłowa i zwiedzieliśmy miasta, zwiedzieliśmy bardzo piękne zabytkowe i ciekawe. Spacerowaliśmy piękne widoki nad morzem, a pogoda była piękna i udana. W dniu 24.08.2021r.  odbyło się, ognisko i bawili do godziny północy. Zajęcia programowe prowadzone były pod okiem trenerów Marka Jankowiaka i Danuty Matus–Jankowiak. Podczas 10-dniowego pobytu w Dziwnowie, udział wzięły dziewczynki i chłopcy systematycznie uczęszczający na 7 treningach siatkarskich, 8 treningach tenisa stołowego, 7 treningowych nordic walking. Wszystkie treningi oraz sparingi odbyły się na boisko sztuczne i piasku. Podczas obozu siatkarze mieli okazję do sprawdzenia posiadanych umiejętności siatkarskich uczestnicząc w sprawdzianach przeprowadzonych na początku i na zakończenie obozu (wyniki końcowe były imponujące). Po kolacji wszyscy udali się na plaże, aby jeszcze raz podziwiać piękne widoki i pożegnać się z morzem. Po posiłku czekało na wszystkich pakowanie i porządkowanie domków.

Sprawozdanie z obozu sportowego - tenis stołowy
W terminie 17-27.08.2021r. odbył się obóz sportowy TON-u w Darłówku. Prowadzono na nim treningi z tenisa stołowego raz dziennie. Udział w zajęciach wzięło 9 osób. Dnia 24.08.21r. odbył się turniej indywidualny z nagrodami w którym udziel wzięli wszyscy uczestnicy zajęć. W ramach sportów uzupełniających przeprowadzono kilka zajęć z nordic walking.
Dorota Matus- Jankowiak - Tenis stołowy

Sprawozdanie z obozu sportowego - siatkówka
W czasie obozu sportowego TON-u w dniach 17-27.08.2021r. przeprowadzono zajęcia z piłki siatkowej. Odbywały się one raz dziennie na ośrodku. W zajęciach tych udział brało 14 osób. W ramach sportów uzupełniających przeprowadzono kilka zajęć z siatkówki plażowej. Założenia i cele obozu sportowego zarówno z tenisa stołowego zostały zrealizowane.
Marek Jankowiak - piłka siatkowa

Opracował:
Marek Pater

Serwis korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.