polski
związek
sportu
niesłyszących
zapraszamy do kontaktu oraz odwiedzenia naszego profilu nafacebooku

Monika Kobylińska i Szymon Kasperczyk mistrzami Polski w Warcabach stu-polowych

Monika Kobylińska i Szymon Kasperczyk mistrzami Polski w Warcabach stu-polowych
W dniach 11-13 listopada 2019 r. w Łukowie zorganizował Ogólnopolski Turniej Niesłyszących w Warcabach 100-polowychPOWRÓT DO Aktualności

Klub Sportowy Głuchych Hetman z Łukowa w dniach 11-13 listopada 2019 r. zorganizował Ogólnopolski Turniej w Warcabach 100-polowych w Hotelu Grochowski w Łukowie. Turniej był współfinansowany ze środków Ministerstwa Kultury i Sportu. W Turnieju wzięło udział 40 zawodników w tym 12 kobiet i 28 mężczyzn z 5 Klubów. Rozegrano 9 rund systemem szwajcarskim.  Tempo gry wynosiło 45 minut na zawodnika. Turniej sędziował Michał Suchecki z Polskiego Związku Warcabowego. Uczestnicy mieli zapewnione dwa noclegi z pełnym wyżywieniem, a podczas Turnieju była dostępna całodzienna przerwa kawowa.

 Wyniki dla kobiet:
  I miejsce - Monika Kobylińska (Hetman Łuków)
 II miejsce - Bożena Krzyszkowiak (Hetman Łuków)
III miejsce - Natalia Nowaczyk (Arkadia Otwock)

Wyniki dla mężczyzn:
  I miejsce - Szymon Kasperczyk (Śląski Śląsk)
 II miejsce - Mariusz Pilawa (Świt Wrocław)
III miejsce - Roman Wilgos (Hetman Łuków)

Puchary i dyplomy wręczał  prezes KSG Hetman Ireneusz Kwiczak. Najlepsi zawodnicy również utrzymali nagrody rzeczowe i upominki.

Sprawozdanie sędziowskie.pdf
Pobierz
Normy na kategorię.pdf
Pobierz
Serwis korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.