polski
związek
sportu
niesłyszących
zapraszamy do kontaktu oraz odwiedzenia naszego profilu nafacebooku

Konsultacja: Piłka siatkowa kobiet

Konsultacja: Piłka siatkowa kobiet
W dniach 10-13.09.2020 roku zawodniczki i sztab szkoleniowy wziął udział w trzeciej konsultacji Kadry Narodowej w piłce siatkowej KobietPOWRÓT DO Aktualności

W dniach 10-13.09.2020 roku zawodniczki i sztab szkoleniowy wziął udział w trzeciej konsultacji Kadry Narodowej w piłce siatkowej Kobiet w Nowym Dworze Mazowieckim. Uczestnicy zostali zakwaterowani w Hotelu Mazovia (ul. Paderewskiego 1c ), a treningi odbywały się na hali NOSiR (ul. Sportowa 1). Treningi odbywały się dwa razy dziennie po dwie godziny w piątek i sobotę oraz raz dziennie po dwie godziny w czwartek i niedzielę. Konsultacja była kolejnym etapem przygotowań do Igrzysk Głuchych. Podczas treningów wzajemnie poznawaliśmy się i zgrywaliśmy, doskonaliliśmy taktykę zespołową i współpracę w przyjęciu zagrywki oraz w bloku i obronie. Doskonaliliśmy wyprowadzanie akcji po przyjęciu zagrywki, z piłek dorzucanych do wystawy, wolnych darmowych piłek i trudnych atakowanych w blok lub pole obrony. Doskonaliliśmy prawidłowe ustawienie i poruszanie się w obronie w zależności od różnych taktyk bloku i obrony. Rozegraliśmy również sparing z zespołem kadetek NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki. W najbliższy weekend czekają nas Mistrzostwa Polski, które zostaną rozegrane we Wrocławiu, a na początku października Puchar Polski, który odbędzie się w Olsztynie.

Kadra Narodowa Niesłyszących Piłki Siatkowej Kobiet - NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki kadetki 1:4 (20:25, 25:20, 23:25, 13:25, 23:25)

Kadra Narodowa na III Konsultacji PS K w Nowym Dworze Mazowieckim:
Katarzyna Góźdź, Daria Dubrawska, Patrycja Krumin, Anna Krzak, Agnieszka Szczepska, Anna Kniaź, Barbara Kołtun, Zofia Suchostawska,, Karolina Stobiecka, Beata Nowicka.
Trener: Mateusz Chyl. Obsługa medyczna: Danuta Kolońska

Mateusz Chyl
Trener główny piłki siatkowej PZSN,

Serwis korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.