polski
związek
sportu
niesłyszących
zapraszamy do kontaktu oraz odwiedzenia naszego profilu nafacebooku

Konsultacja Kadry Narodowej Niesłyszących w Narciarstwie Alpejskim

Konsultacja Kadry Narodowej Niesłyszących w Narciarstwie Alpejskim
W dniach 23-25 października 2019 roku odbyła się konsultacja kadry narodowej Niesłyszących w Narciarstwie AlpejskimPOWRÓT DO Aktualności

W dniach 23-25 października 2019 roku odbyła się konsultacja kadry narodowej Niesłyszących w Narciarstwie Alpejskim. Na zgrupowaniu obecni byli wszyscy zawodnicy z Kadry Narodowej w narciarstwie alpejskim. Podczas zgrupowania zrealizowano założone plany treningowe. Zajęcia odbywały się na sztucznym stoku oraz symulatorze narciarskim. Trenowaliśmy również na przyrządach równoważnych, takich jak: monocykl i pedalo. Dynamikę , skoczność i szybkość doskonaliliśmy na torze przeszkód, który sami zaprojektowaliśmy. Samopoczucie zawodników podczas zgrupowania było bardzo dobre, co wpływało pozytywnie na dobre wyniki podczas treningu.  Następne zgrupowanie dla naszych zawodników odbędzie się już w zimowych warunkach na śniegu. Jesteśmy pozytywnie nastawieni do kolejnych treningów.

Serwis korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.