polski
związek
sportu
niesłyszących
zapraszamy do kontaktu oraz odwiedzenia naszego profilu nafacebooku

Komunikat

Komunikat
Konsultacja kadry narodowej w piłce nożnej mężczyzn w CetniewiePOWRÓT DO Aktualności

Polski Związek Sportu Niesłyszących w Lublinie informuje, że konsultacja Kadry narodowej Niesłyszących w piłce nożnej mężczyzn przed Mistrzostwami Europy Głuchych „HERAKLION” odbędzie się w dniach 30.04.-05.05.2019r. w Cetniewie

Zbiórka uczestników - dnia 30.04.2019r. do godz.18.00 w Hotelu „COS OPO Cetniewo”, ul. Żeromskiego 52 we Władysławowie

Zakończenie konsultacji - dnia 05.05.2019r. po śniadaniu

Wyżywienie i zakwaterowanie - Hotel „COS OPO Cetniewo”, ul. Żeromskiego 52 we Władysławowie

Trening - „COS OPO Cetniewo”, ul. Żeromskiego 52 we Władysławowie, natomiast zajęcia wynajem obiektów (hala, stadion, odnowa biologiczna)

Trener główny - p. Ożóg Piotr
Trener - p. Garula Piotr
Trener bramkarzy - p. Kopiński Andrzej
Fizjoterapeuta - Kątek Mateusz

     Potwierdzenia proszę wysyłać do kierownika sekcji piłki nożnej na email: pilkanozna@pzsn.pl i piotr.ozog20@gmail.com do 23 kwietnia 2019 r. do godz. 23:59                                                               

Uwaga!

Na konsultacje zabieramy:
- zawodnicy posiadają ze sobą aktualne badania lekarskie,
- zawodnicy powinni posiadać niezbędny sprzęt sportowy,
- zawodnicy Kadr Narodowych na konsultacje lub zgrupowanie jako reprezentacji Polski obowiązkowo  noszą stroje treningowe z logiem PZSN i z naszytym godłem na piersi.

Uczestnicy konsultacji:
 1.Adaszyński Piotr (Spartan Lublin)
 2.Baran Bartłomiej (Res-Gest Rzeszów)
 3.Bieniak Damian (Mazowsze Warszawa)
 4.Borucki Mateusz (Korona Szczecin)
 5.Cytawa Szymon (Spartan Lublin)
 6.Gdak Kacper (Spartan Lublin)
 7.Hempe Mateusz (Świt Wrocław)
 8.Krajewski Mateusz (Mazowsze Warszawa)
 9.Moroz Michał (Bagry Kraków)
10.Nowicki Szymon (Świt Wrocław)
11.Orłoś Tomasz (Spartan Lublin)
12.Raba Mirosław (Niedźwiadek Przemyśl)
13.Radziwoń Łukasz (Korona Szczecin)
14.Sałapatek Robert (Korona Szczecin)
15.Sitek Tomasz (Spartan Lublin)
16.Szymański Marcin (Mazowsze Warszawa)
17.Śmigasiewicz Marcin (Res-Gest Rzeszów)
18.Wojewoda Adam (Bagry Kraków)
19.Wróbel Marcin (Spartan Lublin)
20.Żurek Adam (Świt Wrocław)

Rezerwowi:
1.Barzał Piotr (Mazowsze Warszawa)
2.Ekiert Robert (Niedźwiadek Przemyśl)
3.Gałązka Filip (Bagry Kraków)
4.Łuczywek Krzysztof (Mazowsze Warszawa)
5.Paczyński Jan (Spartan Lublin)
6.Ryngwelski Karol (Korona Szczecin)
7.Świstowski Grzegorz (Spartan Lublin)
8.Wróbel Łukasz (Spartan Lublin)

Serwis korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.