polski
związek
sportu
niesłyszących
zapraszamy do kontaktu oraz odwiedzenia naszego profilu nafacebooku

Komunikat

Komunikat
Zgrupowanie Kadry Narodowej Niesłyszących w Żeglarstwie w PuckuPOWRÓT DO Aktualności

Polski Związek Sportu Niesłyszących w Lublinie informuje, że I Zgrupowanie Kadry Narodowej Niesłyszących w Żeglarstwie przed Mistrzostwami Świata Głuchych „PUCK’2020” odbędzie się w dn. 14-27.09.2019 r. w Pucku.

Zbiórka uczestników: 14.09.2019 r. do godz. 14.00 w Harcerskim Ośrodku Morskim, ul. Żeglarzy 1 w Pucku

Zakończenie konsultacji: 27.09.2019r. (po obiedzie)

Wyżywienie i zakwaterowanie: Harcerski Ośrodek Morski, ul. Żeglarzy 1 w Pucku

Trening:
- zajęcia teoretyczne (Harcerski Ośrodek Morski, ul. Żeglarzy 1 w Pucku)
- zajęcia praktyczne (Zatoka Pucka)

Kadra trenerska:
Trener główny: p. Mickiewicz Stanisław
Trener: p. Nalewajek Mariusz

Potwierdzenia proszę wysyłać do kierownika sekcji żeglarstwa na email: zeglarstwo@pzsn.pl, staho470@wp.pl do 10 września 2019 r. do godz. 23:59

PZSN nie pokrywa kosztów podróży.

Uwaga!

Na konsultacje zabieramy:
• zawodnicy posiadają ze sobą aktualne badania lekarskie,
• zawodnicy powinny posiadać niezbędny sprzęt sportowy (na halę, w terenie),
• zawodnicy zobowiązani są do zabrania ze sobą obuwia terenowego i stroju kąpielowego, stroju żeglarskiego
• zawodnicy Kadr Narodowych na konsultacje lub zgrupowanie jako reprezentacja Polski, obowiązkowo noszą stroje treningowe z logiem PZSN i z naszytym godłem na piersi.
• Należy okazać dokument stwierdzający niepełnosprawność – ksero dokumentu.
• Po zgrupowaniu odbędą się  Mistrzostwa Polski Niesłyszących w Żeglarstwie (28-29.09.2019) – obecność wszystkich uczestników Zgrupowania – obowiązkowa

Lista uczestników:
 1.Bąkczyk Bartosz (ŁKSG Łódź)
 2.Bodnar Marcin (ŁKSG Łódź)
 3.Bodnar Anita (ŁKSG Łódź)
 4.Cygler Paweł (Mazowsze Warszawa)
 5.Dowgwiłło Jarosław (Pomorze Gdańsk)
 6.Droździel Marta (Wars Warszawa)
 7.Dziubak Paweł (Wars Warszawa)
 8.Głagowski Hubert (Wars Warszawa)
 9.Gołębiowski Jarosław (Spartan Lublin)
10.Gumińska Ewa (Wars Warszawa)
11.Gumiński Tomasz (Wars Warszawa)
12.Gumiński Zbigniew (Wars Warszawa)
13.Kaźnica Aleksandra (Wars Warszawa)
14.Kostecki Andrzej (Spartan Lublin)
15.Kowalczyk Katarzyna (Arkadia Otwock)
16.Kubiszewski Tomasz (Hetman Łuków)
17.Kwiczak Ireneusz (Hetman Łuków)
18.Lepszy Barbara (Wars Warszawa)
19.Łuczywek Sławomir (Wars Warszawa)
20.Maculewicz Michał (Wars Warszawa)
21.Malant Daria (Świt Wrocław)
22.Malinowski Maciej (ŁKSG Łódź)
23.Markuszewska Marta (Wars Warszawa)
24.Markuszewski Tomasz (Wars Warszawa)
25.Michalik Łukasz (Świt Wrocław)
26.Międlar Małgorzata (Wars Warszawa)
27.Najman Dariusz (Wars Warszawa)
28.Sendłak Daniel (Pomorze Gdańsk)
29.Sendłak Marek (Pomorze Gdańsk)
30.Stępniewski Alan (Wars Warszawa)
31.Tylutki Arkadiusz (Świt Wrocław)
32.Wałek Magdalena (Wars Warszawa)
33.Włodarczyk Tomasz (ŁKSG Łódź)
34.Zalewski Piotr (Wars Warszawa)

Serwis korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.