sportu
niesłyszących
zapraszamy do kontaktu oraz odwiedzenia naszego profilu nafacebooku

Deaflympics 2021: Lekkoatletyka

Mamy kolejne 2 medale 24. Letnich Igrzysk Głuchych !!! w tym złoty medal Bartosza Brzezickiego i srebrny medal Karola Dąbrowskiego w skoku wzwyż !!!POWRÓT DO Aktualności

Mamy kolejne 2 medale 24. Letnich Igrzysk Olimpijskich Głuchych !!! w tym złoty medal Bartosza Brzezickiego i srebrny medal Karola Dąbrowskiego w skoku wzwyż !!!

O godzinie 17.00 w ulewnym deszczu i mokrej bieżni tartanowej w skoku wzwyż wystartowali zawodnicy Karol Dąbrowski i Bartosz Brzezicki.

Finał skoku wzwyż zawodnik Karol i Bartosz rozpoczął od udanych prób na 1.83 i 1.86. Ostatecznie Karol Dąbrowski został wicemistrzem olimpijskim z wynikiem 1.89.

Mistrzem olimpijskim został nasz najmłodszy zawodnik we wszystkich startujący Bartosz Brzezicki po pasjonującym konkursie skoczył 1.92. Brązowy medal zdobył Estończyk Tanel Visnap z wynikiem 1.86.