polski
związek
sportu
niesłyszących
zapraszamy do kontaktu oraz odwiedzenia naszego profilu nafacebooku

Artur Pióro drugie miejsce w Plebiscycie Dziennika Zachodniego

Artur Pióro drugie miejsce w Plebiscycie Dziennika Zachodniego
W dn. 7 lutego br. na stadionie Śląskim w Chorzowie odbyła się uroczysta gala podsumowująca Plebiscyt Dziennika Zachodniego na Sportowca województwa Śląskiego roku 2018 Artur Pióro zajął 2 miejsce.POWRÓT DO Aktualności

W dn. 7 lutego br. na stadionie Śląskim w Chorzowie odbyła się uroczysta gala podsumowująca Plebiscyt Dziennika Zachodniego na Sportowca województwa Śląskiego roku 2018 Artur Pióro zajął 2 miejsce. Długo przed rozpoczęciem gali na wjeździe do Parku Śląskiego tworzył się uliczny korek. Parkingi z trudem zmieściły auta. W sali stadionu nie dla wszystkich starczyło siedzących miejsc, bo to było  święto sportu naszego regionu. Głosowanie było podzielone na dwa etapy. Najpierw głosowano na sportowców w miastach i powiatach. Najlepsi awansowali do finału wojewódzkiego.
Na Gali obecni byli podsekretarz stanu Ministerstwa Sportu i Turystyki Jan Widera, Marszałek Województwa oraz gość specjalny Andrzej Supron zapaśniczy wicemistrz olimpijski z 1980 roku.
Mam nadzieję, że moja osoba bardziej rozpowszechni Sport Niesłyszących w mediach nie tylko lokalnych ale i ogólnopolskich.
Z całego serca dziękuję wszystkim, którzy oddali na mnie głos.

Zobacz więcej:
https://dziennikzachodni.pl/gala-plebiscytu-sportowiec-roku-2018-wojewodztwa-slaskiego-wyniki-glosowania-nowe-zdjecia-justyna-swiety-ersetic-sportowcem-roku/ar/13870126

źródło: 
https://dziennikzachodni.pl/

 

 

Serwis korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.