polski
związek
sportu
niesłyszących
zapraszamy do kontaktu oraz odwiedzenia naszego profilu nafacebooku

Anna Krzak i Barbara Kołtun zagrają w Japonii

Anna Krzak i Barbara Kołtun zagrają w Japonii
Anna Krzak i Barbara Kołtun zagrają na Igrzyskach Przyjaźni Głuchych w Siatkówce Plażowej w OitaPOWRÓT DO Aktualności

W dniach 16-22.03.2023 r. zawodniczki Kadry Narodowej w Siatkówce Plażowej Niesłyszących - Anna Krzak i Barbara Kołtun wraz ze sztabem szkoleniowym (Łukasz Zieliński, Mateusz Chyl, Bartosz Borkowski) wezmą udział w Igrzyskach Przyjaźni Głuchych w Siatkówce Plażowej, które odbędą się w mieście Oita w Japonii. Nasze zawodniczki rywalizować będą z dwoma parami z Japonii i drużyną z Czech. W ramach rywalizacji nasze zawodniczki rozegrają pięć spotkań. Po trzech meczach eliminacyjnych (19-20.03.2023 r.) na podstawie rankingu zostaną utworzone dwie pary półfinałowe. Przegrani tych spotkań spotkają się w meczu o brązowy medal. Wygrani zagrają w wielkim finale (21.03.2023 r.). Turniej będzie elementem przygotowań przed Mistrzostwami Świata w Siatkówce Plażowej (2024 r.) i Letnimi Igrzyskami Głuchych (2025 r.).

Opracowali:
Mateusz Chyl
Asystent Trenera Kadry Narodowej w Siatkówce Plażowej
Polskiego Związku Sportu Niesłyszących

Łukasz Zieliński
Trenera Kadry Narodowej w Siatkówce Plażowej
Polskiego Związku Sportu Niesłyszących

Bartosz Borkowski
Asystent Trenera Kadry Narodowej w Siatkówce Plażowej
Polskiego Związku Sportu Niesłyszących

Serwis korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.