Kalendarz imprez centralnych na rok 2017

Styczeń

06-08.01.-
12-15.01.- St. Lamrecht (Austria) - 1.Klubowy Puchar Europy Głuchych w Narciarstwie Alpejskim (org: kluby sportowe)
13-15.01.-
20-22.01.-
27-29.01.-

Luty

03-05.02.- Warszawa - Ogólnopolskie Zawody Niesłyszących w Curlingu (org.: Wars Warszawa)
05-13.02.- Sarańsk (Rosja) - 2.Mistrzostwa Świata Głuchych w Narciarstwie Klasycznym (org.: ODWOŁANE)
09-12.02.- Garmisch-Partenkirchen (Niemcy) - 2.Klubowy Puchar Europy Głuchych w Narciarstwie Alpejskim 
                 (org: kluby sportowe)
10-12.02.-
17-19.02.-
20-25.02.- Sewilla (Hiszpania) - 5.Liga Mistrzów Głuchych w Halowej Piłce Nożnej Mężczyzn (org.: Mazowsze Warszawa)
20-25.02.- Sewilla (Hiszpania) - 5.Liga Mistrzów Głuchych w Halowej Piłce Nożnej Kobiet (org: kluby sportowe)
24-26.02.-
25.02.- Warszawa - IX. Gala Mistrzów Sportu Niesłyszących (org.: PZSN i IG Warszawa)

Marzec

03-04.03.- Spała - Halowe MPN w Lekkiej Atletyce (org: PZSN)
05-13.03. - Soczi (Rosja) - 2.Mistrzostwa Świata Głuchych w Curlingu (org: PZSN)
10-12.03.-
12-18.03.- Innerkrems (Austria) - 2.Mistrzostwa Świata Głuchych w Narciarstwie Alpejskim (org: PZSN)
12-18.03.- Innerkrems (Austria) - 2.Mistrzostwa Świata Głuchych w Snowboardzie (org: NIE)
17-19.03.- 
24-26.03.- Lublin - Eliminacje MPN w Koszykówce Mężczyzn - Grupa A i B (org: Spartan Lublin)
31.03.-02.04.- Szczecin - MPN w Piłce Siatkowej Kobiet do lat 23 (org: Wiosło Szczecin)

Kwiecień

07-09.04.- Racibórz - MPN w Piłce Siatkowej Mężczyzn do lat 22 (org: Odra Racibórz)
07-09.04.- Meiringen-Hasliberg (Szwajcaria) - 3.Klubowy Puchar Europy Głuchych w Narciarstwie Alpejskim 
                 (org: kluby sportowe)
16-16.04.-
19-29.04.- Amherst, Nowy Jork (USA) - Mistrzostwa Świata Głuchych w Hokeju na Lodzie (org.: NIE)
21-23.04.- Warszawa - Eliminacje MPN w Piłce Siatkowej Mężczyzn - Grupa A (org: Mazowsze Warszawa)
21-23.04.- Rzeszów - Eliminacje MPN w Piłce Siatkowej Mężczyzn - Grupa B (org: Res-Gest Rzeszów)
21-23.04.- Wrocław - MPN w Koszykówce Kobiet (org: Świt Wrocław)
28-30.04.- Lublin - MPN w Pływaniu (org: Spartan Lublin)
28-30.04.- Lublin - Drużynowe MPN w Bowlingu kobiet i mężczyzn (org: Spartan Lublin)

Maj

01-06.05.- Larissa (Grecja) - 10.Liga Mistrzów Głuchych w Piłce Nożnej Mężczyzn (org.: Kluby sportowe)
07-09.05.-
12-14.05.- Olsztyn - MPN w Piłce Siatkowej Kobiet (org: Warmig Olsztyn)
12-14.05.- Poznań - Finał MPN w Koszykówce Mężczyzn (org: WKSG Poznań)
12-14.05.- Poznań - MPN w Lekkiej Atletyce Juniorów (org: UMKSN Poznań)
12-14.05.- Płock - Indywidualne MPN w Bowlingu kobiet i mężczyzn (org: Fireballs Płock)
19-21.05.- Łódź - Finał MPN w Piłce Siatkowej Mężczyzn (org: ŁKSG Łódź)
19-21.05.- Częstochowa - MPN w Tenisie Stołowym Seniorów i Juniorów (org: PZSN)
27-28.05.- Anhee (Belgia) - Puchar Europy Klubowy Głuchych w Kolarstwie Górskim (org.: Kluby sportowe)
26-28.05.-

Czerwiec

02-04.06.- Wejherowo/Gdańsk - MPN w Piłce Nożnej 7-osobowej Chłopców do lat 21 (org: Olimp Wejherowo)
02-04.06.- Radom - Ogólnopolski Turniej Niesłyszących w Koszykówce Oldbojów od 35 lat (org: Radomig Radom)
09-11.06.- Puławy - MPN w Lekkiej Atletyce (org: Spartan Lublin)
09-11.06.- Olsztyn - MPN w Piłce Siatkowej Plażowej Kobiet i Mężczyzn (org: Warmig Olsztyn)
09-11.06.- Gliwice - Eliminacje MPN w Piłce Nożnej 11-osobowej Mężczyzn (org: MIG Gliwice)
14-18.06.- Warszawa - Indywidualne MPN i Głuchoniewidomych w Szachach (org: Arkadia Otwock)
16-18.06.- Warszawa - MPN w Piłce Nożnej 11-osobowej Mężczyzn (org: Mazowsze Warszawa)
23-25.06.- Gliwice - MPN w Koszykówce Mężczyzn do lat 22 (org: MIG Gliwice)
 
                            

Lipiec

07-09.07.-
07-12.07.- Lund (Szwecja) - 1.Indywidualne Mistrzostwa Europy Głuchych w Szachach Kobiet, Mężczyzn, Juniorów 
                                                i Oldbojów (org: PZSN)
07-12.07.- Lund (Szwecja) - 23.Puchar Europy Klubowy Głuchych w Szachach (org: Kluby sportowe)
09-15.07.- Preszów (Słowacja) - 25.Międzynarodowy Turniej Niesłyszących w Halowej Piłce Nożnej do lat 17 (org: NIE)
14-16.07.-
18-30.07.- Samsun (Turcja) - 23.Letnie Igrzyska Olimpijskie Głuchych (org: PZSN)
21-23.07.-
28-30.07.-

Sierpień

04-06.08.-
11-13.08.-
18-20.08.-
21-26.08.- Lublin - 3.Mistrzostwa Europy Głuchych w Koszykówce Kobiet i Mężczyzn do lat 20 (org: PZSN)
25-27.08.-
                            

Wrzesień

01-03.09.- Giżycko – Ogólnopolskie Zawody Niesłyszących w Żeglarstwie (org: Wars Warszawa)
08-10.09.-
15-17.09.- Wrocław – Jubileusz z okazji „65-lecia WKSN Świt” w Koszykówce i w Piłce Nożnej (org: Świt Wrocław)
22-24.09.- Radom - Indywidualne MPN w Szachach Błyskawicznych i Szybkich (org: Radomig  Radom)
22-24.09.- Radom - Indywidualne MPN w Warcabach 64-polowych kobiet i mężczyzn (org: Radomig  Radom)
22-24.09.- Olecko - Spartakiada Sportowa Młodzieży dla Niesłyszącej (org: Olimpijczyk Olecko)
28.09.-01.10.- Mediolan (Włochy) - 1.Liga Mistrzów Głuchych w Halowej Piłce Nożnej Mężczyzn do lat 21 (org.: kluby sportowe)
29.09.-01.10.- Gliwice - Eliminacje MPN w Halowej Piłce Nożnej Mężczyzn - Grupa B i C (org: MIG Gliwice)

Październik

05-13.10.- Drezno (Niemcy) - 3.Mistrzostwa Świata Niepełnosprawnych w Szachach (org: PZSN)
06-08.10.- Poznań - MPN w Halowej Piłce Nożnej Kobiet (org: TON Poznań)
06-08.10.- Legnica - Ogólnopolski Turniej Niesłyszących w Piłce Siatkowej Oldbojów od 35 lat (org: Świt Wrocław)
06-08.10.- Warszawa - Jubileusz z okazji „95-lecia WKSG Wars” w Koszykówce (org: Wars Warszawa)
13-15.10.- Wrocław - Puchar Polski Niesłyszących w Piłce Siatkowej Kobiet (org: Świt Wrocław)
13-15.10.- Szczecin - MPN w Halowej Piłce Nożnej Mężczyzn - Grupa A (org: Korona Szczecin)
20-22.10.- Łuków - Drużynowe MPN w Szachach (org: Hetman Łuków)
20-22.10.- Gliwice – Ogólnopolski Turniej Pucharowy Niesłyszących w Koszykówce Mężczyzn (org: MIG Gliwice)
21-22.10.- Warszawa - Międzynarodowy Bieg Uliczny Niesłyszących (org: IG Warszawa)
27-29.10.-
                            

Listopad

03-05.11.- Olsztyn - Puchar Polski Niesłyszących w Piłce Siatkowej Mężczyzn (org: Warmig Olsztyn)
10-12.11.-
17-19.11.- Rzeszów - Ogólnopolski Turniej Pucharowy Niesłyszących w Halowej Piłce Nożnej Mężczyzn 
                 (org: Res-Gest Rzeszów)
22-25.11.- Łódź - 9.Puchar Europy Klubowy Głuchych w Koszykówce Kobiet i Mężczyzn (org: Kluby sportowe)
24.11.-03.12.- Bangkok (Tajlandia) - 1.Mistrzostwa Świata Głuchych w Halowej Piłce Nożnej Kobiet i Mężczyzn do lat 18 
                       (org: PZSN)
24-26.11.- Radom - Ogólnopolski Turniej Niesłyszących w Halowej Piłce Nożnej Oldbojów od 35 lat (org: Radomig Radom)
00-00.11.- ? - 4.Puchar Europy Klubowy Głuchych w Piłce Siatkowej Kobiet i Mężczyzn (org: Kluby sportowe)

Grudzień

01-03.12.- 
08-10.12.- Kraków - MPN w Halowej Piłce Nożnej Mężczyzn do lat 21 (org: Bagry Kraków)
15-17.12.- Ustrzyki Dolne - MPN w Narciarstwie Alpejskim (org: PZSN)
22-24.12.-
 
 
01.09.2017-24.10.2018 - Europa/Polska - Kwalifikacje do Mistrzostw Europy Głuchych w Piłce Nożnej Mężczyzn 
                                         - HERAKLION’2019 (org: PZSN)
01.11.2017-31.03.2018 - Europa/Polska - Kwalifikacje do Mistrzostw Europy Głuchych w Halowej Piłce Nożnej Kobiet 
                                         - ? ’2018 (org: PZSN)
01.11.2017-31.03.2018 - Europa - Kwalifikacje do Mistrzostw Europy Głuchych w Halowej Piłce Nożnej Mężczyzn –
                                         - ? ’2018 (org: PZSN)

Serwis korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.