sportu
niesłyszących
zapraszamy do kontaktu oraz odwiedzenia naszego profilu nafacebooku

Wysoka dyspozycja zawodników Kadry 3x3 w koszykówce mężczyzn

Turniej koszykówki „KIELCE CHALLENGE 3x3 w dniu 23 lipca 2022 r. w KielcachPOWRÓT DO Aktualności

Na Placu Artystów w Kielcach do rywalizacji  o najlepszą drużynę na ziemi świętokrzyskiej przystąpiły zespoły w kategorii OPEN  Oprócz  lokalnych zespołów udział zadeklarowały min. drużyny z Zamościa z udziałem Jakuba Wudarczyka i Wojciecha Inglota zawodników Kadry 3x3 a także Gdańska, Rzeszowa i Warszawy

Z powodu deszczu mecze o strefę medalową zostały przeniesione na halę MOSIR Kielce przy ul. Żytnia 1 w Kielcach.

Drużyna Camaro Zamość pokonując Zajezdnicy 22:18 potwierdzając swoją wysoką dyspozycję. Finał był pojedynkiem na bardzo wysokim poziomie. Zwyciężyła

Turniej został zorganizowany przy współpracy z Miastem Kielce, Urzędem Marszałkowskim Województwa Świętokrzyskiego oraz MOSiR Kielce.

Wojciech Inglot i Jakub Wudarczyk przygotowują do Mistrzostwa Świata Głuchych w Koszykówce 3x3, który odbędą się w dniach 7-10 września 2022 r. w Ramat Gan w Izraelu.