polski
związek
sportu
niesłyszących
zapraszamy do kontaktu oraz odwiedzenia naszego profilu nafacebooku

Total Active - futurystyczna wizja sportu !

Total Active - futurystyczna wizja sportu !
Bracia Marcin i Wojciech Inglot stworzyli na potrzeby sportu innowacyjne rozwiązaniePOWRÓT DO Aktualności

Bracia Marcin i Wojciech Inglot stworzyli na potrzeby sportu innowacyjne rozwiązanie, które zmieni sport i dostosuje go do nowej otaczającej nas rzeczywistości, pełnej technologii i różnych efektownych rozwiązań.

Prezentujemy niezwykle efektowne i pierwsze na świecie rozwiązanie, które już teraz wzbudza ogromne zainteresowanie i zbiera entuzjastyczne opinie.

Podstawą jest wykonany całkowicie od podstaw w technologii 3D elektroniczny gwizdek. To doskonały wynalazek pozwalający na zwiększenie atrakcyjności meczy dzięki temu, że spełniać będzie jednocześnie kilka różnych zadań m.in oprócz sygnału dźwiękowego i świetlnego pozwoli na dokładne zatrzymanie gry w momencie gwizdka jednocześnie z sygnałem świetlnym i dźwiękowym.

Wykonany został także odbiornik łączący wielofunkcyjny gwizdek z dowolnym źródłem światła i w prezentowanym na zdjęciu są to materace oraz osłony na kosz, które posiadają wbudowane źródła światła wykonane w technologii LED i świecą się w dwóch kolorach:

*Białym, sygnalizowanym przez sędziego.

*Czerwonym, sygnalizowanym przez zegar czasu np. koniec meczu.

Firma Total Active wykonała także niezwykle innowacyjne listwy świetlne o grubości jedynie 0,9 cm, które w przyszłości zastąpią zwykłe linie boiskowe i które będą uruchamiane na sygnał dźwiękowy wyświetlając sygnał w dowolnym kolorze.

Rozwiązanie te dzięki elektronicznemu gwizdkowi, które zostało opatentowane pozwala także na rozszerzenie możliwości np. podświetlenie logotypu kluczowych sponsorów, które uruchamiałyby się w momencie przerwania gry co wyróżni sponsora na tle pozostałych.

Pozwala także urozmaicić oprawę meczową np. zwiększające efekty świetlne podczas prezentacji zawodników, pokazu tancerek oraz pozwala na wykorzystanie go w szkołach m.in do zwiększenia atrakcyjności lekcji WF-u i zajęć sportowych.

Możliwości, które prezentują bracia Marcin i Wojciech Inglot jest mnóstwo, a ogranicza nas w tym przypadku jedynie wyobraźnia!

Link:
https://www.facebook.com/TotalActive.eu

Strona www:
http://totalactive.eu

Animacja:
http://totalactive.eu/wp-content/uploads/2020/05/ALL_Superwhistle.mp4

Odpowiedź lub pytania można przesyłać drogą elektroniczną na adres: biuro@totalactive.pl

 

Serwis korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.