polski
związek
sportu
niesłyszących
zapraszamy do kontaktu oraz odwiedzenia naszego profilu nafacebooku

Spotkanie z Wicemarszałkiem Woj. Dolnośląskiego

Spotkanie z Wicemarszałkiem Woj. Dolnośląskiego
W dniu 30.05.2022 r. odbyło się spotkanie sportowców klubu WKSN „Świt” Wrocław, uczestników Letnich Igrzysk Głuchych w Caxias do SulPOWRÓT DO Aktualności

W dniu 30.05.2022 r. odbyło sie spotkanie sportowców klubu WKSN „Świt” Wrocław, uczestników Letnich Igrzysk Głuchych w Caxias do Sul Konrada Powroźnika, Weroniki Nowickiej, Kacpra Nowickiego, Ewy Jacyny, Volha Siarko, Lidii Maziarz, Karoliny Kuby, Pameli Łuszczyńskiej, Patrycji Krumin, Karoliny Przybył, Agaty Krygowskiej, Anny Kuźniewskiej, Dominiki Bigaj, Matyldy Dobejko, Marka Galika, Michała Wojciechowskiego z Wicemarszałkiem Województwa Dolnośląskiego Marcinem Krzyżanowskim, który pogratulował zawodnikom osiągnięć. Na spotkaniu obecny był trener główny kadry niesłyszących w koszykówce kobiet i mężczyzn, a również Prezes WKSN „Świt" Maciej Jacyna oraz koordynatorka ds. dostępności Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego – Amelia Dymarek.  Spotkanie odbyło się w miłej i przyjaznej atmosferze, rozmawiano głównie na temat osiągnięć osób niesłyszących w Letnich Igrzyskach Głuchych i w sporcie. Na uroczystości Wicemarszałek Województwa Dolnośląskiego Marcin Krzyżanowski wręczył sportowcom i trenerowi dyplomy i pamiątkowe upominki. Dostaliśmy od Marszałka pamiątkowe rzeczowe dla całej ekipy i trenera. Prezes WKSN „Świt" Maciej Jacyna wręczył Panu Wicemarszałkowi upominki i koszulkę z autografami sportowców i trenerów z Letnich Igrzysk Głuchych.

Serwis korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.