polski
związek
sportu
niesłyszących
zapraszamy do kontaktu oraz odwiedzenia naszego profilu nafacebooku

Relacja ze zgrupowania w Boguchwale

Relacja ze zgrupowania w Boguchwale
W dniach 3-10.07.2021 Reprezentacja Polski w piłce nożnej mężczyzn seniorów przebywała na zgrupowaniu w Boguchwale koło RzeszowaPOWRÓT DO Aktualności

W dniach 3-10.07.2021 Reprezentacja Polski w piłce nożnej mężczyzn seniorów przebywała na zgrupowaniu w Boguchwale koło Rzeszowa. Celem zgrupowania jest przygotowanie kadry do meczu rewanżowego Polska - Szwecja. Mecz odbędzie się we wrześniu w Pruszkowie. W pierwszym meczu Polska przegrała w Sztokholmie 4-2. Zwycięzca tego dwumeczu uzyska awans na Olimpiadę a przegrany będzie miał jeszcze szanse na awans w barażach. Podczas zgrupowania skupiliśmy się na doskonaleniu taktyki. Rozegraliśmy dwa mecze kontrolne z drużynami lokalnymi - Bratek Bratkowice oraz Zorza Trzeboś. Zawodnicy pracowali z pełnym zaangażowaniem od pierwszego do ostatniego treningu, pod koniec dnia mogli korzystać z odnowy biologicznej która znajduje się w Hotelu Odeon w którym to byliśmy zakwaterowani. Przez najbliższe dwa miesiące zawodnicy dostali zalecenia jak mają pracować aby być jak najlepiej przygotowanym do meczu Polska - Szwecja. 

Serwis korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.