polski
związek
sportu
niesłyszących
zapraszamy do kontaktu oraz odwiedzenia naszego profilu nafacebooku

Relacja z konsultacji w Sulejowie

Relacja z konsultacji w Sulejowie
W dniach 16-18.07.2021 odbyła się w Sulejowie konsultacja Reprezentacji Polski niesłyszących w piłce siatkowej plażowej mężczyzn i kobietPOWRÓT DO Aktualności

W dniach 16-18.07.2021 odbyła się w Sulejowie konsultacja Reprezentacji Polski niesłyszących w piłce siatkowej plażowej mężczyzn i kobiet. Jest to pierwszy etap przygotowań naszej Kadry Narodowej do Mistrzostw Świata Głuchych w piłce siatkowej plażowej kobiet i mężczyzn, które odbędą się w terminie 09-14.08.2021 w Polsce. Zawodniczki i zawodnicy korzystali z zakwaterowania, wyżywienia oraz odnowy biologicznej w Hotelu "Zielony Gościniec". Pogoda podczas zgrupowania dopisała. Było słonecznie i ciepło. W pierwszym dniu zawodniczki oraz zawodnicy doskonalili technikę odbicia piłek sposobem górnym i dolnym oraz poruszanie się po boisku. W kolejnych dniach ćwiczono zagrywkę (kierunkową, mocną) wraz z przyjęciem oraz doskonalono rozegranie i atak (kierunkowy, plasowany) z wykorzystaniem bloku i bez bloku. Trener wprowadził także elementy obrony w różnych strefach na boisku. W sobotni poranek zawodniczki wzięły udział w turnieju organizowanym przez Gminę Łask i klub Łaskowia. Siatkarki podczas meczów poprawiały własne umiejętności. Doskonaliły taktykę meczową. Para Edyta Kucharska i Pamela Łuszczyńska zagrały w finale turnieju, gdzie uległy rywalkom po zaciętym spotkaniu zajmując tym samym drugie miejsce. W ostatnim niedzielnym treningu siatkarze i siatkarki doskonaliły dojście do piłek z różnych pozycji wyjściowych. Wyprowadzano atak po rozegraniu piłki z różnych stref na boisku. Realizowano różne sposoby rozegrania piłki wraz z atakiem doskonaląc obronę. Trener Łukasz Zieliński dziękuje wszystkim zawodniczkom i zawodnikom za wspaniałą współprace i zaangażowanie na zgrupowaniu. Kolejna konsultacja odbędzie się w terminie 23-25.07.2021.

Powołani zawodnicy na konsultacje w terminie 16-18.07.2021:
1.Edyta Kucharska - ŁKSG Łódź
2.Pamela Łuszczyńska - Świt Wrocław
3.Barbara Kołtun - MIG Gliwice
4.Anna Krzak - MIG Gliwice
5.Daria Dubrawska - Świt Wrocław
6.Patrycja Krumin - Świt Wrocław
7.Grzegorz Łuszczewski - Mazowsze Warszawa
8.Jacek Patoła - Mazowsze Warszawa
9.Tomasz Miśkiewicz - ŁKSG Łódź
10.Sebastian Czaplicki - Warmig Olsztyn
11.Tomasz Morawski - Mazowsze Warszawa
12.Mariusz Kocon - MIG Gliwice

Sztab szkoleniowy:
1.Łukasz Zieliński - trener piłki siatkowej plażowej 
2.Mateusz Chyl - trener główny siatkówki 
3.Bartosz Borkowski - obsługa techniczna
4.Paweł Wieczorkowski - obsługa medyczna

Opracował:
Łukasz Zieliński
Trener Kadry siatkówki PZSN

Serwis korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.