polski
związek
sportu
niesłyszących
zapraszamy do kontaktu oraz odwiedzenia naszego profilu nafacebooku

Podsumowanie Mistrzostw Polski Niesłyszących w Pływaniu

Podsumowanie Mistrzostw Polski Niesłyszących w Pływaniu
W dniach 10-12.05.2019 r. w Gliwicach odbyły się Mistrzostwa Polski Niesłyszących w PływaniuPOWRÓT DO Aktualności

W dniach 10-12.05.2019 r. w Gliwicach odbyły się Mistrzostwa Polski Niesłyszących w Pływaniu. Uczestnicy zostali zakwaterowani w 2 hotelach ,,Royal” i ,,Mikulski”. W zawodach wzięło udział 43 zawodników i zawodniczek , którzy przybyli wraz z opiekunami i trenerami. W MPN startowały kluby: Spartan Lublin, IG Warszawa, Mazowsze Warszawa, Świt Wrocław, UKSG Poznań i MIG Gliwice. Zawody rozpoczęły się od wczesnych godzin rannych w sobotę na pływalni ,,Olimpijczyk”. Basen ten jest miejscem, gdzie do wszystkich imprez międzynarodowych przygotowuje się Kadra Polski Niesłyszących w pływaniu. Nad prawidłowością zawodów czuwało 15 sędziów z Śląskiego Okręgowego Związku Pływackiego. Całość koordynowana była przez trenera kadry narodowej Pana Marka Jabczyka. Dekorowanie zwycięzców poszczególnych konkurencji prowadzone było przez Wiceprezesa PZSN Wojciecha Stempurskiego i Sekretarza MIG Gliwice – Krzysztofa Wanię. Nad zdrowiem uczestników sprawowała opiekę dyplomowana pielęgniarka. W pierwszym dniu zawodów rozegrano 13 konkurencji, a w drugim kolejne 13.

Zawody mogły zostać rozegrane dzięki finansowaniu ich przez Ministerstwo Sportu i Turystyki, oraz Stowarzyszenie Sportowe Niesłyszących „MIG” Gliwice.

wyniki.pdf
Pobierz
Klasyfikacja medalowa.pdf
Pobierz
Lista startowa.pdf
Pobierz
Lista zgłoszonych klubów.pdf
Pobierz
Lista zgłoszonych zawodników.pdf
Pobierz
Serwis korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.