polski
związek
sportu
niesłyszących
zapraszamy do kontaktu oraz odwiedzenia naszego profilu nafacebooku

Odra Racibórz awansowała do przyszłorocznego finału MPN

Odra Racibórz awansowała do przyszłorocznego finału MPN
W dniach 3-5.06.2022 roku w Szczecinie odbyły się Eliminacje do MPN w Piłce Siatkowej Mężczyzn - Gr. BPOWRÓT DO Aktualności

W dniach 3-5 czerwca 2022 roku w Szczecinie odbyły się Eliminacje do Mistrzostw Polski Niesłyszących w Piłce Siatkowej Mężczyzn - Grupa B. Impreza była dofinansowana z puli finansowej Ministerstwa Sportu i Turystyki za pośrednictwem Polskiego Związku Sportu Niesłyszących oraz dzięki dofinansowaniu z Gminy Miasto Szczecin. Organizatorem imprezy był Polski Związek Sportu Niesłyszących, a współorganizacji podjął się Szczeciński Klub Sportowy Głuchych Korona w Szczecinie. W grupie były 4 drużyny: Korona Szczecin, Odra Racibórz, Świt Wrocław i Wiosło Szczecin. Nocleg oraz wyżywienie Zawodnikom zapewnił Hotel Campanile w Szczecinie, przy ul. Księdza Kardynała Wyszyńskiego 30, 70-203 Szczecin. Zawody odbywały się w Hali Sportowej Zachodniopomorskiego Centrum Edukacji Morskiej i Politechnicznej ul. Hoża 6 w Szczecinie. Obsługi medycznej zapewniła Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego w Szczecinie. Ubezpieczenie imprezy zapewniło Centrum Finansowe Głuchych w Warszawie. Obiad dla Zawodników na miejscu w hali zapewniła Kuchnia Polska z CH Galaxy Szczecin. Zapewniono wodę dla każdej drużyny przed każdym meczem. Obsługi sędziowskiej zapewnili sędziowie z Zachodniopomorskiego Związku Piłki Siatkowej w Szczecinie w składzie: Zbigniew Maciejewski, Maciej Maciejewski, Józef Misiak, Jacek Plewnia. Grano systemem każdy z każdym i rozgrywano w tej hali na dwóch boiskach siatkarskich A i B. Zmagania Zawodników obserwował Jacek Tuchowski - Trener Reprezentacji Polski Niesłyszących w Piłce Siatkowej Mężczyzn.

ODRA Racibórz wygrała wszystkie 3 mecze i zdobyła 9 punktów - awansuje do przyszłorocznego Finału Mistrzostw Polski w Piłce Siatkowej Mężczyzn - gratulacje !!!

Impreza zakończyła się wyjazdem Zawodników w dniu 5 czerwca 2022 roku. Eliminacje do MPN w Piłce Siatkowej Mężczyzn sfinansowało Ministerstwo Sportu i Turystyki za pośrednictwem Polskiego Związku Sportu Niesłyszących oraz Gmina Miasto Szczecin.

Sprawozdanie końcowy.pdf
Pobierz
Serwis korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.