sportu
niesłyszących
zapraszamy do kontaktu oraz odwiedzenia naszego profilu nafacebooku

MŚG w Futsalu - 7 dzień

13 listopada o godzinie 10:00 odbył się mecz ćwierćfinałowy Reprezentacji Polski kobiet z drużyną RosjiPOWRÓT DO Aktualności

13 listopada o godzinie 10:00 odbył się mecz ćwierćfinałowy Reprezentacji Polski kobiet z drużyną Rosji. Całą pierwszą połowę Polki przeważały nad Rosjankami, jednak to zespół Rosji objął prowadzenie w meczu zdobywając bramkę na 25 sekund przed syreną kończąca pierwszą połowę. W drugiej połowie meczu  Marta Kaczmarczyk  oraz Agnieszka Boćkowska zdobyły gole pozwalające objąć Reprezentacji Polski prowadzenie w meczu. Na trzy minuty przed zakończeniem meczu bramkę wyrównującą zdobyła Rosja. Remis utrzymywał się niemal do końca spotkania, gdy po kolejnej przeprowadzonej akcji Agnieszka Boćkowska, na 9 sekund przed końcem spotkania, umieściła piłkę w bramce Rosjanek, dając tym samym awans Reprezentacji Polski do półfinału.