sportu
niesłyszących
zapraszamy do kontaktu oraz odwiedzenia naszego profilu nafacebooku

MEG w PK: 2 dzień - 15.10.2021

W pierwszym dniu turnieju zespół koszykarzy rozegrał swój mecz z HiszpaniaPOWRÓT DO Aktualności

W pierwszym dniu turnieju zespół koszykarzy rozegrał swój mecz z Hiszpania. Podczas całego spotkania było bardzo dużo walki, błędów z obu stron i zmian prowadzenia. Nasi koszykarze mimo bardzo słabej skuteczności w czwartej kwarcie odjechali reprezentacji Hiszpanii na kilka punktów. 4 kwartę wygraliśmy 24-6 co zadecydowało ze Polska reprezentacja wygrała mecz 14 punktami. Ostateczny wynik meczu 67-53. Po meczu byliśmy na ceremonię otwarcia turnieju Mistrzostw Europy Głuchych