MEG U-21 w Piłce Nożnej Mężczyzn - 8 dzień

Przed naszą drużyną jeszcze dwa mecze. Pierwszy z Grecją. Grecja do tej pory nie wygrała meczu. Czy to oznacza, że jest to łatwy przeciwnik? Nasze problemy z podstawowym składem (nieobecność na ławce rezerwowych za żółte kartki Krzysztofa Łuczywka i Sebastiana Guza) powodują, że może to być kolejny trudny, pełen walki, mecz. Jak do każdego meczu dotychczas, przygotowujemy się solidnie. Poranny rozruch, trening, ćwiczenie nowego ustawienia drużyny na boisku wymuszonego kartkami i kontuzjami. Fizjoterapeutka - Katarzyna Lasota, stara się usuwać na bieżąco skutki walki z Turcją oraz poprzednimi przeciwnikami. Po południu i wieczorem analizowaliśmy mecze naszej drużyny oraz Greków. Chcielibyśmy wywalczyć jak najwyższą pozycję podczas tych mistrzostw. Najpierw musimy jednak pokonać Grecję, a następnie, najprawdopodobniej, Szwecję. Pozdrowienia ze słonecznego Sztokholmu przesyła drużyna i sztab szkoleniowy.

 

Serwis korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.