polski
związek
sportu
niesłyszących
zapraszamy do kontaktu oraz odwiedzenia naszego profilu nafacebooku

Lekkoatletyka

Lekkoatletyka
Zawodnicy i sztab szkoleniowy Kadry Narodowej w lekkoatletyce po długiej przerwie spowodowanej epidemią COVID-19POWRÓT DO Aktualności

Zawodnicy i sztab szkoleniowy Kadry Narodowej w lekkoatletyce po długiej przerwie spowodowanej epidemią COVID-19 rozpoczęli zgrupowanie kadry narodowej niesłyszących w lekkoatletyce w Ulanowie w Hotelu GALICJA  w dniach 07-15 listopada 2020r.

Hotel posiada komfortowo wyposażone pokoje 1,2,3 osobowe z łazienkami do których dociera szum z pobliskiej rzeki TANEW. Dzięki połączeniu lasów iglastych, liściastych w powietrzu unoszą się duże ilości Jodu porównywalne do tych z nadmorskiej bryzy. Zajęcia odbywały się 2 razy dziennie w pobliskim lesie. Zawodnicy zrealizowali założone plany treningowe. Celem zgrupowania było wstępny przygotowanie do Igrzysk Głuchych 2021 w Brazylii.

Marek Jaros
Trener główny Kadry Narodowej PZSN w LA

Serwis korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.