polski
związek
sportu
niesłyszących
zapraszamy do kontaktu oraz odwiedzenia naszego profilu nafacebooku

Konsultacja kadry narodowej w siatkówce kobiet

Konsultacja kadry narodowej w siatkówce kobiet
W dn. 18-22 grudnia br. w hali sportowej przy Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Witowie-Kolonii trenują zawodniczkiPOWRÓT DO Aktualności

W dn. 18-22 grudnia br. w hali sportowej przy Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Witowie-Kolonii trenują zawodniczki, które uczestniczą w konsultacji kadry narodowej niesłyszących w piłce siatkowej kobiet. Kadrowiczki przygotowują się na terenie naszej gminy do udziału w przyszłorocznych Igrzyskach Głuchych. W niedzielę rozegrały kilka spotkań kontrolnych, m.in. z naszą drużyną FUKS Sulejów. Niedzielny turniej był jednym z najważniejszych etapów tego zgrupowania. Bardzo dobrze się czujemy na terenie gminy Sulejów, mamy tutaj bardzo dobre warunki do rozwoju i treningów. W piątek mieliśmy jedną jednostkę treningową, w sobotę dwie, w niedzielę wzięliśmy udział w turnieju, a w poniedziałek przeprowadzimy dwa kolejne treningi. To krótkie zgrupowanie, ale treściwe.

Podczas niedzielnego turnieju kadrowiczki zmierzyły się m.in. z naszym zespołem FUKS Sulejów. Zaprosiliśmy także dwie zaprzyjaźnione drużyny: Czarnych Szczerców i APS Opoczno. Dla naszych zawodniczek to niewątpliwie bardzo cenne doświadczenie, tym bardziej, że w dobie pandemii każdy taki turniej jest na wagę złota – powiedział Bartosz Borkowski, trener sulejowskiego FUKSA oraz członek polskiej kadry, odpowiadający za obsługę techniczną.

Zgrupowanie zakończy się we wtorek, 22 grudnia. Z powodu obostrzeń covidowych wszystkie treningi są zamknięte dla publiczność.

Więcej:
https://www.facebook.com/275894819488185/posts/1014941158916877/

http://www.sulejow.pl/trwa-zgrupowanie-kadry-na-terenie-naszej-gminy/?fbclid=IwAR39SVWKFOSv1ovAhsetdVjCCzTEndTaYH7yE1UGcuBbl_iiLdyatIWBII8

 

Serwis korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.