polski
związek
sportu
niesłyszących
zapraszamy do kontaktu oraz odwiedzenia naszego profilu nafacebooku

Komunikat

Komunikat
Zgrupowanie Kadry Narodowej Niesłyszących w Lekkoatletyce, Zakopane, 23.04.-06.05.2021 r.POWRÓT DO Aktualności

Polski Związek Sportu Niesłyszących informuje, że zgrupowanie kadry narodowej niesłyszących w lekkoatletyce, która odbędzie się w dniach 23.04.-06.05.2021r. w Zakopanem. Celem zgrupowania jest przygotowania się do Mistrzostw Świata Głuchych i do Letnich Igrzysk Głuchych w Lekkoatletyce.

Zbiórka uczestników w dniu 23.04.2021r. do godz.18.00 w Centralnym Ośrodku Sportu, ul. Br. Czecha 1, 34-500 Zakopane

Zakończenie zgrupowania w dniu 06.05.2021 r. po śniadaniu

Wyżywienie i zakwaterowanie: Centralny Ośrodek Sportu-Ośrodek Przygotowań Olimpijskich w Zakopanem, ul. Br. Czecha 1, 34-500 Zakopane

Trening: Centralny Ośrodek Sportu-Ośrodek Przygotowań Olimpijskich w Zakopanem, ul. Br. Czecha 1, 34-500 Zakopane, natomiast zajęcia wynajem obiektów (hala, stadion, odnowa biologiczna)

Kadra:
Trener główny: Jaros Marek
Trener: Jakubowski Marek
Trener: Szymczuk Dariusz
Trener: Śliwka Rafał
Trener: Gassowski Janusz
Trener i obsługa techniczna: Świszcz Mariusz
Obsługa medyczna: Buszko Konrad

Lista powołanych zawodników:
 1.Biedna Alicja (Świt Wrocław)
 2.Boguszewicz Martyna (Korona Szczecin)
 3.Borowski Mateusz (Korona Szczecin)
 4.Brzezicki Bartosz (Korona Szczecin)
 5.Dąbrowski Karol (Spartan Lublin)
 6.Gawroński Tomasz (Spartan Lublin)
 7.Gołębiowski Oskar (Spartan Lublin)
 8.Janda Bartłomiej (Korona Szczecin)
 9.Jędrzejczyk Karolina (Korona Szczecin)
10.Kokoszewski Oskar (Spartan Lublin)
11.Kortas Aniela (Spartan Lublin)
12.Kotowski Grzegorz (Spartan Lublin)
13.Kowalik Daniel (Korona Szczecin)
14.Kulpa Michał (Spartan Lublin)
15.Mejka Małgorzata (Spartan Lublin)
16.Nowak Monika (Korona Szczecin)
17.Nowak Rafał (Korona Szczecin)
18.Pick Tomasz (Korona Szczecin)
19.Rozumczyk Tomasz (Spartan Lublin)
20.Stempurski Daniel (Spartan Lublin)
21.Szyszkowski Damian (Korona Szczecin)
22.Wojciechowski Michał (Bagry Kraków)

UWAGI: w pierwszej w kolejności:
1.Plewczyńska Sara (UMKSN Poznań)
2.Anders Damian (IG Warszawa)
3.Nowaczyk Natalia (Korona Szczecin)
4.Morawski Mateusz (Mazowsze Warszawa)
5.Golińska Paulina (Spartan Lublin)
6.Cygler Robert (Mazowsze Warszawa)
7.Gliszczyński Łukasz (Świt Wrocław)
8.Prusik Paulina (Mazowsze Warszawa)

Udział w zgrupowaniu jest obowiązkowy.

Potwierdzenia proszę wysyłać do kierownika sekcji lekkoatletyki na adres: lekkoatletyka@pzsn.pl do dnia 13 kwietnia 2021 r. do godz. 23:59. Brak potwierdzenia oznacza nieobecność zawodnika i skutkuje powołaniem zawodnika z listy rezerwowych.

Uwaga!
Na zgrupowanie zabieramy:
- zawodnicy posiadają ze sobą aktualne badania lekarskie,
- standardowy sprzęt do pracy na stadionie, na hali oraz w lesie
- obowiązkowe zgody rodziców zawodników niepełnoletnich oraz oświadczenia COVID dla wszystkich uczestników.

Informacja !
Na drugim zgrupowaniu zawodnik/zawodniczka nie posiada licencji PZSN i zawodnik/zawodniczka zostanie WYKREŚLONY/A ze szkolenia centralnego z Kadry Narodowej Niesłyszących oraz na imprezy krajowe i międzynarodowe.

Serwis korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.