polski
związek
sportu
niesłyszących
zapraszamy do kontaktu oraz odwiedzenia naszego profilu nafacebooku

Komunikat

Komunikat
Nowe regulaminy zatwierdzenia Rekordu Polski Niesłyszących oraz wniosek o zatwierdzenie Rekordu Polski Niesłyszących w Lekkoatletyce i PływaniuPOWRÓT DO Aktualności

Polski Związek Sportu Niesłyszących informuje, że obowiązują nowe regulaminy zatwierdzające Rekordy Polski Niesłyszących w Lekkoatletyce i Pływaniu oraz wniosek o zatwierdzenie Rekordu Polski Niesłyszących w Lekkoatletyce (konkurencje biegowe i techniczne) i Pływaniu zatwierdzony przez Zarząd PZSN w dniu 12 grudnia 2020 r.

W terminie 30 dni po zakończeniu zawodów zobowiązany jest do przesłania dokumentów przez organizatora zawodów lub zawodnika/trenera do Komisji Rekordów i Statystyki na adres:

Edward Szwertner
Przewodniczący Komisji Rekordów i Statystyki
ul. Orzycka 4a/120, 02-695 Warszawa

Przypominamy:

Polski Związek Sportu Niesłyszących wraz z Komisją Rekordów i Statystyki nie przyjmuje informacji na temat Rekordów Polski Niesłyszących uzyskane w formie wiadomości, za pomocą portalu społecznościowego, np. Facebook, Instagram czy Twitter, poprzez prasę, media czy rozmowy telefonicznie bez zatwierdzenia dokumentów przez organizatora zawodów lub zawodnika/trenera.  

Regulamin_lekkoatletyka.pdf
Pobierz
Lekkoatletyka - Wniosek o zatwierdzenie Rekordu Polski Niesłyszących.pdf
Pobierz
Regulamin_pływanie.pdf
Pobierz
Pływanie - Wniosek o zatwierdzenie Rekordu Polski Niesłyszących.pdf
Pobierz
Serwis korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.