polski
związek
sportu
niesłyszących
zapraszamy do kontaktu oraz odwiedzenia naszego profilu nafacebooku

Informacja - Piłka siatkowa Kobiet

Informacja - Piłka siatkowa Kobiet
Mecz towarzyski Kadra PZSN z drużyną III ligi (wielkopolskie) SKF KS PoznańPOWRÓT DO Aktualności

Jutro (niedziela 15 listopada) o godzinie 10:00 Kadra Narodowa Piłki Siatkowej Kobiet rozegra mecz towarzyski z drużyną III ligi (wielkopolskie) SKF KS Poznań. Spotkanie odbędzie się w Poznaniu na hali Uniwersytetu Przyrodniczego (ul. Dojazd 7).

Zagramy w składzie: Katarzyna Góźdź, Patrycja Krumin, Daria Dubrawska, Wiktoria Muszczek, Karolina Stobiecka, Barbara Kołtun, Anna Tylki, Agnieszka Szczepska, Anna Kniaź. Pozostałe zawodniczki z różnych względów nie mogą wziąć udziału w tym spotkaniu.

Organizator postara się o transmisje na żywo z tego meczu na swoim fanpage https://www.facebook.com/skfkspoznan

Zapraszam serdecznie do oglądania relacji ze spotkania. Oczywiście mecz odbędzie się bez udziału kibiców. Spotkanie jest elementem przygotowań kadry do Igrzysk Głuchych. Kolejny sparing siatkarek jest planowany na grudzień (okolice Warszawy).

Więcej:
https://www.facebook.com/skfkspoznan/

http://skfks.pl/?p=60774&fbclid=IwAR379fSMG7yCFAY_EoH4xsQcQkl_T83ESjWX_7WIICJhBO-oPwafFW1lGE8

https://wzps.poznan.pl/skf-pbs-podejmie-kadre-polski-nieslyszacych/?fbclid=IwAR3rCAMOejEw4NwE16Z6nAo1ml72RT5LHv9shJbocb_BAtdR3AppMQ2B4us

http://naszglospoznanski.pl/reprezentacja-polski-zagra-z-skf-pbs-politechnika-poznanska/?fbclid=IwAR2D51UVrRJA6s1tkWUcIU2AIJMcGHpprDz3wPp25cF5whMpPHwx6gGK5P4

Mateusz Chyl
Trener główny siatkówki  

Serwis korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.