polski
związek
sportu
niesłyszących
zapraszamy do kontaktu oraz odwiedzenia naszego profilu nafacebooku

III Konsultacja kadry narodowej w piłce siatkowej mężczyzn w Nowym Dworze Mazowieckim

III Konsultacja kadry narodowej w piłce siatkowej mężczyzn w Nowym Dworze Mazowieckim
W dniach 31 maja – 05 czerwca 2019 r. odbyła się III Konsultacja Kadry Narodowej w piłce Siatkowej mężczyznPOWRÓT DO Aktualności

W dniach 31 maja – 05 czerwca 2019 r. odbyła się III Konsultacja Kadry Narodowej w piłce Siatkowej mężczyzn przygotowawcza przed mistrzostwami Europy Głuchych w Cagliari. Zawodnicy i sztab szkoleniowy zamieszkali w Hotelu Mazovia, a trenowali na obiektach MKS „Świt” i NOSiR w Nowym Dworze Mazowieckim.

Dwa dni przed wylotem na Mistrzostwa Europy w Cagliari rozegraliśmy sparing z UMKSN „Gwardia” Legionowo. Wynik to 4:0 (25:19, 25:23, 33:31, 25:23) dla nas! Cieszy fakt, że trener Wojciech Lalek pozwolił zagrać wszystkim swoim podopiecznym, którzy odwdzięczyli się dobrą grą. Oby to był dobry prognostyk przed nadchodzącym turniejem! 

Skład reprezentacji: Kocon, Pietrzykowski, Kasprzyk, Łuszczewski, Morawski, Puszczyński, Wanot (libero) oraz Kupczałojć (libero), Gasiewicz, Maciejewski, Bednarz.

 

Serwis korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.