polski
związek
sportu
niesłyszących
zapraszamy do kontaktu oraz odwiedzenia naszego profilu nafacebooku

Historyczne piłkarze Korony Szczecin zdobywcą Pucharu Polski !

Historyczne piłkarze Korony Szczecin zdobywcą Pucharu Polski !
Puchar Polski Niesłyszących w Halowej Piłce Nożnej Mężczyzn, Lublin, dn. 18-20 października 2019 r.POWRÓT DO Aktualności

Puchar Polski Niesłyszących w Halowej Piłce Nożnej Mężczyzn, Lublin, dn. 18-20 października 2019 r.

Wyniki:

Grupa  A
Mazowsze Warszawa – Czarna Hańcza Suwałki    8:2 (3:0)
1:0 –   4’ Wojewódzki Andrzej
2:0 –   7’ Lesiak Mikołaj
3:0 – 14’ Lesiak Mikołaj
4:0 – 16’ Kuć Marcin
5:0 – 18’ Krajewski Mateusz
6:0 – 19’ Wojewódzki Andrzej
7:0 – 20’ Gołyński Adrian
8:0 – 24’ Lesiak Mikołaj
8:1 – 26’ Myszczyński Arkadiusz
8:2 – 27’ Interewicz Krzysztof
Żółta kartka: Gołyński A. (Mazowsze)

Spartan Lublin - Mazowsze Warszawa                3:1 (1:1)
0:1 –   5’ Krajewski Mateusz
1:1 –   6’ Cytawa Szymon
2:1 - 23’ Kuć Marcin (samobójcza)
3:1 – 23’ Cytawa Szymon

Czarna Hańcza Suwałki – Spartan Lublin             1:3 (0:3)
0:1 –   5’ Mróz Krzysztof
0:2 – 10’ Świstowski Przemysław
0:3 – 20’ Popek Mateusz
1:3 – 29’ Doszuta Grzegorz

Tabela gr. A
          Klub                        m        pkt      zw      rem     por     bramki
1.Spartan Lublin                 2         6         2         0        0         6:2         
2.Mazowsze Warszawa        2         3         1         0        1         9:5         
3.Czarna Hańcza Suwałki     2        0         0         0        2         3:11

Grupa B
Res-Gest Rzeszów – Korona Szczecin                 0:3 (0:1)
0:1 –   7’ Ryngwelski Karol
0:2 – 20’ Ryngwelski Karol
0:3 – 21’ Ryngwelski Karol
Żółte kartki: Ekiert R., Homa M., Pretorius D., Szałyga A. (Res-Gest) – Borucki M., Sałapatek R. (Korona)

Bagry Kraków – Res-Gest Rzeszów                     1:5 (1:2)
1:0 –   1’ Semla Damian
1:1 – 10’ Raba Mirosław
1:2 – 14’ Kaniowski Mateusz
1:3 – 18’ Szałyga Arkadiusz
1:4 – 24’ Szałyga Krzysztof
1:5 – 25’ Pretorius Daniel

Korona Szczecin – Bagry Kraków                        0:0

Tabela gr. B
          Klub                        m       pkt     zw     rem     por    bramki
1.Korona Szczecin               2        4        1        1        0        3:0
2.Res-Gest Rzeszów            2        3        1        0        1        5:4
3.Bagry Kraków                  2        1        0        1        1        1:5

Grupa C
MIG Gliwice – Świt Wrocław                               1:1 (1:0)
1:0 – 17’ Pietrzak D.
1:1 – 26’ Wesoły T.

ŁKSG Łódź – TON Poznań                                   1:1 (1:0)
1:0 – 12’ Kaczmarek Krzysztof
1:1 – 27’ Werbel Tomasz
Żółte kartki: Graczyk S. (ŁKSG) – Grześkowiak A. (TON)

Świt Wrocław – ŁKSG Łódź                                 1:4 (1:1)
0:1 –   8’ Bąkczyk Bartosz
0:2 – 17’ Kaczmarek Krzysztof
0:3 – 22’ Kowalczyk Sylwester
0:4 – 25’ Kulpiński Marcin
1:4 – 27’ Wesoły Tomasz

TON Poznań – MIG Gliwice                                 2:1 (1:1)
0:1 – 12’ Brzóska Patryk
1:1 – 15’ Werbel Tomasz
2:1 – 29’ Kaczmarczyk Tomasz

Świt Wrocław – TON Poznań                              1:3 (1:0)
1:0 -   5’ Savchuk Vitalij
1:1 – 20’ Werbel Tomasz
1:2 – 25’ Tomczyszyn Sebastian
1:3 – 30’ Kaczmarczyk Tomasz

ŁKSG Łódź – MIG Gliwice                                   7:1 (1:1)      
1:0 -   7’ Pawłowski Adam
1:1 – 13’ Brzóska Patryk
2:1 – 20’ Pawłowski Adam
3:1 – 21’ Kaczmarek Krzysztof
4:1 – 22’ Kowalczyk Sylwester
5:1 – 23’ Sobiński Marcin
6:1 – 25’ Kowalczyk Sylwester
7:1 – 28’ Kowalczyk Sylwester      

Tabela gr. C - nieoficjalna
Klub                        m        pkt      zw      rem     por           bramki
1.ŁKSG Łódź                       3        7        2        1        0          12:3
2.TON Poznań                     3        7        2        1        0        6:3
3.Świt Wrocław                  3        1        0        1        2        3:8
4.MIG Gliwice                     3        1        0        1        2          3:10

Tabela gr. C - oficjalna (bez ŁKSG)
1.TON Poznań                     2        6        2        0        0        5:2
2.MIG Gliwice                     2        1        0        1        1        2:3
3.Świt Wrocław                  2        1        0        1        1        2:4

Tabela
 1.ŁKSG Łódź                     - 1 miejsce gr. C
 2.Spartan Lublin
 3.TON Poznań
 4.Korona Szczecin
 5.Mazowsze Warszawa
 6.Res-Gest Rzeszów
 7.MIG Gliwice 
 8.Świt Wrocław
 9.Bagry Kraków
10.Czarna Hańcza Suwałki

Ćwierćfinały
ŁKSG Łódź – Świt Wrocław                       5:1 (3:1)

1:0 –   3’ Graczyk Sebastian
1:1 – 11’ Wesoły Tomasz
2:1 – 17’ Pawłowski Adam
3:1 – 20’ Murawski Krystian
4:1 – 27’ Graczyk Sebastian
5:1 – 29’ Kaczmarek Krzysztof

TON Poznań – Res-Gest Rzeszów             2:3 (1:3)
1:0 –   7’ Szudra Artur
1:1 –   8’ Raba Mirosław
1:2 –   8’ Raba Mirosław
1:3 – 11’ Szałyga Krzysztof
2:3 – 29’ Szudra Artua
Żółta karta: Kaczmarczyk T. (TON) – niesportowe zachowanie

Korona Szczecin – Mazowsze Warszawa   5:1 (2:0)
1:0 –   6’ Bogucki Mateusz
2:0 –   7’ Ryngwelski Karol
3:0 – 19’ Ryngwelski Karol
4:0 – 23’ Ryngwelski Karol
4:1 – 28’ Krajewski Mateusz
5:1 – 30’ Szyszkowski Damian
Żółta kartka: Ryngwelski Karol (Korona) – nierozważny faul

Spartan Lublin – MIG Gliwice                   1:0 (1:0)
1:0 – 22’ Cytawa Szymon

Półfinały
ŁKSG Łódź – Res-Gest Rzeszów                4:0 (3:0)
1:0 –   2’ Kaczmarek Krzysztof
2:0 – 11’ Szewczyk Paweł
3:0 – 14’ Graczyk Sebastian
4:0 – 24’ Murawski Krystian
Dwie czerwone kartki:
Kaniowski M. (Res-Gest) – pozbawienie realnej szansy na zdobycie bramki (DOGSO)
Kaniowski M. (Res-Gest) – uderzenie w twarz zawodnika swojej drużyny
Żółta kartka: Ekiert R. (Res-Gest) – niesportowe zachowanie

Spartan Lublin – Korona Szczecin            1:2 (0:0)
1:0 – 21’ Guz Jakub
1:1 – 29’ Bogucki Mateusz
1:2 – 30’ Ryngwelski Karol
Żółta kartka: Ryngwelski Karol (Korona)

Mecz o 3 miejsce
Spartan Lublin – Res-Gest Rzeszów          4:3 (2:2)
1:0 –   7’ Guz Jakub
2:0 – 10’ Guz Sebastian
2:1 – 12’ Szałyga Arkadiusz
2:2 – 14’ Szałyga Krzysztof
3:2 – 26’ Guz Jakub
3:3 – 28’ Szałyga Arkadiusz
4:3 – 29’ Szczerbik Marek

Finał
ŁKSG Łódź – Korona Szczecin                  2:3 (1:2)
0:1 –   6’ Ryngwelski Karol
1:1 –   8’ Szewczyk Paweł
1:2 – 10’ Ryngwelski Karol
1:3 – 17’ Radziwoń Łukasz
2:3 – 24’ Szewczyk Paweł
Żółta kartka: Szewczyk P. (ŁKSG) – niesportowe zachowanie

Tabela kolejność końcowa:
 1.Korona Szczecin – zdobywca Pucharu Polski
 2.ŁKSG Łódź
 3.Spartan Lublin
 4.Res-Gest Rzeszów
 5.TON Poznań
 6.MIG Gliwice
 7.Mazowsze Warszawa
 8.Świt Wrocław
 9.Bagry Kraków
10.Czarna Hańcza Suwałki

Serwis korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.