polski
związek
sportu
niesłyszących
zapraszamy do kontaktu oraz odwiedzenia naszego profilu nafacebooku

Dwa medale w debiucie dla Oliwii Supeł !

Dwa medale w debiucie dla Oliwii Supeł !
To jest jej pierwszy start wśród słyszących w turnieju judoPOWRÓT DO Aktualności

W przedstawieniu niesłysząca Oliwia Supeł w wieku 12 lat obecnie trenuje ponad rok w klubie AZS judo na UW na Uniwersytecie Warszawskim pod opieką trenerki Karoliny Pieńkowskiej.

To jest jej pierwszy start wśród słyszących w turnieju judo w AZS -AWF w Warszawie. W dniu 13 listopada Oliwia startowała na turnieju judo z okazji Dnia Niepodległości wywalczyła złoty medal !! w kat. 48 kg i została przeniesiona do kat. - 52 kg, gdzie wygrała swoje dwa pojedynki !! dzięki przychylności organizatora Oliwia została dopuszczona do tego startu.

Drugi występ Oliwii 19 listopada na Mazowieckim Turnieju Judo w Sochaczewie wróciła ze srebrnym medalem startując w kat. wagowej - 48 kg U12.

W potrzebie wsparcia dla Oliwi nie zabrakło asystenta tłumacza w jęz. migowym PJM  Pana Jacka Dobrowolskiego przy współpracy trenerki Karoliny Pieńkowskiej.

Wielkie gratulacje dla Oliwii zdobywając dwa medale, także brawa dla trenerki Karoliny Pieńkowskiej, która przygotowała Jej występ.

Następny przystanek turniej judo odbędzie 11 grudnia 2022 w Mszczonowie, Trzymamy kciuki i życzymy owocnej przygotowania do treningu ….

Opracował:
Jacek Dobrowolski
Judo AZS UW 

Serwis korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.