polski
związek
sportu
niesłyszących
zapraszamy do kontaktu oraz odwiedzenia naszego profilu nafacebooku

Deaflympics 2021: Siatkówka mężczyzn

Deaflympics 2021: Siatkówka mężczyzn
Polscy siatkarze w ćwierćfinale przegrali z Francją 1:3POWRÓT DO Aktualności

Dnia 08.05 rozegraliśmy ostatni mecz grupowy przeciwko Bułgarii. Mecz o tyle trudny, że musieliśmy go wygrać aby wyjść z grupy. Pierwszy set rozegraliśmy nerwowo, ale dzięki mobilizacji w końcówce zapisaliśmy go na swoją korzyść. Kolejne 2 sety już przebiegły zdecydowanie pod nasze dyktando i zanotowaliśmy wygraną w stosunku 3:0.

Po meczach grupowych dzień przerwy w korzystaliśmy na trening oraz analizę gry przeciwnika ćwierćfinałowego. Do ćwierćfinałów awansowaliśmy z 3 miejsca w grupie, gdzie zmierzyliśmy się dziś z reprezentacją Francji.

Francuzi pokazali bardzo dobry poziom siatkarski, zagrali bardzo dobre spotkanie. Byliśmy dobrze przygotowani taktycznie oraz mentalnie do tego spotkania. Przegraliśmy niestety popełniając kilka błędów więcej niż przeciwnik. Skupiamy się na walce o 5 miejsce. Drogę do tego zaczynamy już jutro meczem z Meksykiem.

Jacek Tuchowski
Trener reprezentacji Polski Niesłyszących w Piłce Siatkowej Mężczyzn

Serwis korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.