sportu
niesłyszących
zapraszamy do kontaktu oraz odwiedzenia naszego profilu nafacebooku

Cztery zawodnicy Korony Szczecin startowali w Toruniu

Cztery zawodnicy Korony Szczecin brali udział w 29. Halowych Mistrzostwach Polski w Lekkiej Atletyce Masters w ToruniuPOWRÓT DO Aktualności

Cztery zawodnicy Korony Szczecin - Paweł Mazurkiewicz, Tomasz Pick, Sebastian Salwa i Damian Szyszkowski brali udział w 29. Halowych Mistrzostwach Polski w Lekkiej Atletyce Masters w Toruniu w dniu 22 lutego 2020 roku.

Paweł w pchnięciu kulą zdobył brązowy medal w walce o Mistrzostwo Polski Weteranów z pełnosprawnymi zawodnikami w kategorii M40 z wynikiem 10.28 m, co stanowi jego rekord życiowy.

Wyniki Korony Szczecin zawodników:  Damian osiągnął rekord życiowy w biegu 400 m z wynikiem 53.33 s, Sebastian też w debiucie startował w biegu 400 m, niestety oboje byli poza konkurencją. Tomasz zajął 5. miejsce w debiutanckim biegu weteranów 1500 m w kategorii M45 z wynikiem 4:59.90 oraz brał udział w biegu 3000 m, który ukończył z czasem 10:15.15.