polski
związek
sportu
niesłyszących
zapraszamy do kontaktu oraz odwiedzenia naszego profilu nafacebooku

Adrian Marcinkiewicz brązowym medalistą AMP w Biegach Przełajowych w Supraślu

Adrian Marcinkiewicz brązowym medalistą AMP w Biegach Przełajowych w Supraślu
W dn. 12-13 kwietnia 2019 r. w Supraślu Akademickie Mistrzostwa Polski w biegach przełajowychPOWRÓT DO Aktualności

W dn. 12-13 kwietnia 2019 r. w Supraślu Adrian Marcinkiewicz zdobył brązowy medal na 4.5 km w kategorii wśród uczelni społeczno-przyrodniczym Akademickie Mistrzostwa Polski w biegach przełajowych. Ogólnie zajął 9 miejsce na 150 studentów pobieganych przed startem pobudka o 5-tej rano, 3h podróży, na rozgrzewce przed startem odczuł ciężkie nogi, mniej snu, zawody rozpoczęli o godzinie 10:30 mój start zaplanowany na godz. 11:00 i startował w dystansie na 4.5km od startu zaczął od ciasnego, co z tego byłem około w granicy na 50 miejscu, zaczął atakować i przesunął o kolejne wysokie miejsce tereny lasu są trudne, po finiszu zobaczył że jest 1-10 miejsc Akademickich mistrzostw Polski a Adrian bardzo to się cieszy !!
Po biegu dostał fartu na którym walczył podium kategorii uniwersytetu. Naprawdę ciężko uwierzyć w sukces a takie niespodzianki to Adrian lubił.

Wyniki biegu: https://wyniki.datasport.pl/results2890/

 

Serwis korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.